Cdo muaj, inteligjence e re dhe suport live per ju.

Nje thesar njohurish, drejtimi, dhe metodash transformuese,

ne gishterinjte tuaj.

Abonohu ne"Netflix"in tuaj te transformimit.

Per here te pare ne Shqiperi.

Dhe shijo nje eksperience te re edukuese, qartesuese, argetuese dhe transformuese, ne te kater aspektet e jetes suaj, ate fizike, mendore, emocionale dhe shpirterore.

Inteligjence e distiluar nga 1000 + ore studime , trajnime dhe praktika transformuese te krijueseve te tij, Diana dhe Keidi Pushi.

Nje ftese speciale per ty

 

Pse Lighthouse?

Sepse fanari ii drites ka qene historikisht drejtimi dhe shpetimi i njerezve drejt rruges se duhur, dhe ankorimit te tyre me sukses ne brigjet e sigurta.

Diana , Keidi dhe mentore te tjere te ftuar do jene fanaret tuaj. 

Me njohurite, praktikat dhe metodat transformuese te mjeshteruara ne rrugetimin e tyre 15 vjecar te zgjimit dhe zhvillimit te vetes.

Se bashku me mencurine e jetes se tyre dinamike dhe exploruese.

A synoni te:

Kontaktoni dhe aktivizoni potencialin tuaj te fshehur ? 

Krijoni lidhje te thella e te harmonishme ne marredheniet tuaja?

Keni qartesi dhe vetebesim ne marrjen e vendimeve tuaja?

Keni vetedije te plote si ti perdorni talentet tuaja ne arritjen e suksesit?

Perjetoni jeten me me shume gezim, harmoni dhe balanc?

Zgjeroni vizionet, mencurine, dhe aftesine per te perceptuar me shume zgjidhje?

Nese nje nga pergjigjet eshte PO, atehere Lighthouse eshte per JU!

Cfare merrni cdo muaj:

Vetem per 22 EURO, keni akses tek:

Librari videosh

Akses "On-demand" tek e gjithe libraria e muajve te meparshem.

Inteligjence Universale 

Nje audio me Inteligjencen Universale te muajit, dhe nje teme qe permireson nje fushe te caktuar te jetes suaj.

Meditations

Meditime dhe transmisione energjike te regjistruara.

Live Q&A

Nje takim live me mua dhe Keidin, me pergjigje te pyetjeve tuaja, praktika dhe metoda te reja cliruese dhe qartesuese.

Ekskluzivitet

Ulje cmimi ekskluziv per ju, ne produktet dhe aktivitetet e tjera te Reborn Albania.

 Facebook Grup Privat

Nje hapesire e sigurt komuniteti ku lidheni dhe takoni anetare te tjere qe jane ne te njejtin rrugetim si ju. 

 MP3s and video

Mesime dhe praktika te reja nga Diana, qe ofrohen pa pagese, ekskluzivisht per anetaret e Lighhouse.

Inteligjenca e Manualit Njerezor 

Drejtim dhe zhvillim i bazuar ne inteligjencen dhe sistemin e Manualit Njerezor. 

Dy menyra pagese

Antaresimi vjetor vjen me perfitime me shume per ty!

Mund ta kancelosh ne cdo kohe dhe pagesa nderpritet.

Mujor

€22/muaj

BUY NOW

Vjetor

€222/ per nje vit

  • 2 muaj free!

  • Liber i Manualit Njerezor - 200 faqe - 64 karakteristikat e potencialit njerezor.
  • 20% ulje ne sherbimin e analizes se Manualit Njerezor.( Vlera e kursyer Euro 80)
BUY NOW

Tako mentoren tuaj, Diana.

Diana eshte nje strategjiste entuziaste e potencialit njerezor, nje sipermarrese, nje nene dhe bashkeshorte tipike Shqiptare, qe kerkon suksesin dhe zhvillimin me larte ne jete.

Jeta e drejtoi ne nje udhetim ku ajo arriti te jete nje profesioniste e arritur ne shume fusha , si ne finance dhe biznes, ashtu edhe ne ate te transformimit njerezor , si nje eksperte e Manualit Njerezor , Mjeshter e Reiki dhe TAO Energji, dhe Mjeshtre e Licensuar ne Programimin Neuro Linguistik.

Qellimi dhe pasioni i saj eshte t'ju ndihmoj JU te njihni potencialin tuaj te vertete dhe te jetoni nje jete qe e dashuroni. 

Misioni i saj eshte te krijoje nje ure  lidhese midis shkences dhe spiritualitetit, ne menyre qe njerezit te jetojne nje jete te permbushur dhe autentike. 

Motoja e saj: Dashuria eshte esenca dhe fuqia jone e madhe. 

Tako mentoren tuaj, Keidi

Si nje trajnere dhe Master e Neuro Linguistic Programming, Hypnotherapy, Time Line Therapy & Life coaching and Nutrition Science, Keidi sjell metoda dhe aftesi brilante per te krijuar nje realitet te ri per ju, ne nivel personal dhe kolektiv. 
Si mesuese shpirterore dhe e energjise ajo ndan transmisionet e energjive te Duarve Hyjnore Sheruese nga Master SHA, te Energjise Reiki, mjekesine alternative te Lindjes,  
dhe modalitete te tjera kuantike dhe energjetike. 
Ajo perdor gjithashtu intuiten dhe metoda te qarta per te thjeshtuar zhvillimin tuaj personal dhe ndihmuar ju te krijoni  nje jete ne harmoni me veten tuaj.
 Ajo eshte gjithashtu e apasionuar e vallezimit dhe artit dhe i perdor ato te lidhur influencues te artit te sherimit dhe te paqes ne bote.
"Keidi sjell metoda dhe aftesi brilante per te krijuar nje realitet te ri ne nivel personal dhe kolektiv. "

CLIENT LOVE

Mirenjohje nga klientet tane.

Cdo gje fillon me YOU.

Diana dhe Keidi bashkojne pasionin, njohurine dhe inteligjencen e tyre personale dhe te mesuar per tju sjelle ju strategji te thjeshta dhe efektive  per tju dhene ju kurajon dhe vetebesimin te krijoni nje jete dhe profesion qe ju e dashuroni. 

Anetaresimi juaj ne Lighthouse eshte, pas konsultimit individual, nje alternative tjeter per te qene nen drejtimin e tyre. 

Cdo gje fillon me YOU.

Diana dhe Keidi bashkojne pasionin, njohurine dhe inteligjencen e tyre personale dhe te mesuar per tju sjelle ju strategji te thjeshta dhe efektive  per tju dhene ju kurajon dhe konfidencen te krijoni nje jete dhe profesion qe ju e dashuroni. 

MORE CLIENT LOVE

YOUR LIGHTHOUSE IS YOUR POWERHOUSE

Te mirepresim! Regjistrohu ketu.
Regjistrohu tani !